Müjdat Gezen: İmamoğlu 500 bin farkla gelecek

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin tekrarlanması kararını değerlendiren sanatçı Müjdat Gezen'ın, mazbatası elinden alınan CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun 23 Haziran'da tekrarlanacak seçimde AK Partili rakibi Binali Yıldırım'a 500 bin fark atacağını iddia etti.

Müjdat Gezen: İmamoğlu 500 bin farkla gelecek
banner1314

Müjdat Gezen, 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine dair değerlendirmelerde bulunurken, YSK'nın iptal kararından sonra CHP'li Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçılara yönelik açıklamaları eleştirdi.

Ekrem İmamoğlu'nun rakibi AK Partili Yıldırım'a 500 bin fark atacağını belirten Gezen, "Dünyada yapılan hiçbir haksızlık, dünyadan sonra değil burada soruluyor hesabı" dedi.

'BU DEFA ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK, HER ŞEY GÜZEL OLACAK'

"Türkiye'de sanatçıların kiminin sanatını icra edebildiğini, kimisinin edemediğini, ürktüğünü" ifade eden Gezen, "O devirler geçti. Eğer bu kadar koca bir listedeki sanatçılar 'Her şey çok güzel olacak' diye imza attılar, artık burada onların düşünmeleri lazım. Onlar bence gidici" ifadesini kullandı.

"HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"

Ünlü sanatçı Gezen, "İmamoğlu kazanamazsa ne düşünürsünüz" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Bu tuzağı hazırlayanlar utansın. Ne denir artık. Kazanacak. Büyük farkla kazanacak. Çünkü artık AKP'ye oy verenler de anladı ki, bu iş yalanla dolanla yürümüyor. Bir insanı bir kere kandırabilirsiniz, büyük bir toplumu da bir kere kandırabilirsiniz. Ama bütün insanları aynı anda devamlı kandıramazsınız. Ben AKP'ye oy vermiş insanların büyük bir bölümüyle konuştum. Görüyorum ki insanların artık burasına gelmiş. Ayrıca Ekrem İmamoğlu çok dürüst, düzgün bir insan. Tanıyorum da kendisini. Zannediyorum bu defa çok şey değişecek, her şey çok güzel olacak."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312