banner1317

Film gibi kovalamaca...

İstanbul Sancaktepe'de polis, otomobillerine binerek kaçmaya çalışan şüpheli 2 kardeşi yakalamak için aracın ön kapı camından içeri atlarken, diğer polislerin çabalarına rağmen içinde bir polis olduğu halde araçlarını sürerek bir süre kaçmayı başaran 2 şüphelinin, kovalamaca sonucunda yakalandığı öğrenildi.

Film gibi kovalamaca...
banner1314

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı sivil önleyici ekiplerin, muameleci olarak iş takibi yaptıkları araç muayene istasyonunda, silahlı ve bıçaklı kavga olaylarının failleri oldukları tespit edilen 2 kardeşi takibe aldığı belirtildi. M.A.'nın cezaevi firarisi olduğu ve kardeşi E.N. ile birlikte, farklı suçlardan çok sayıda poliste kayıtları bulunduğu ifade edildi.

KOVALAMA SONUCU YAKALANDILAR

Polis, muayene operasyonu girişinde otomobilleriyle bekleyen M.A.yı yakalamak için harekete geçerken, polisleri fark eden M.A., otomobili sürerek kaçmaya başladı. Bu sırada polislerden biri, otomobilin ön kapı camından içeri atlarken, bu sırada şüpheli kardeşi E.N. de otomobile bindi. Diğer polislerin tüm durdurma çabalarına karşın şüpheliler, içinde bir polis olduğu halde araçlarıyla kaçmaya başladığı görüldü.

Diğer polisler ile yaşadıkları kovalamaca sonucu şüphelilerin yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312