banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Eskişehir emniyetde 8 istihbaratçının yeri değiştirildi

banner1357

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesi'nde biri komiser 8 polisin görev yeri değiştirildi. Dün de 16 Şube Müdürü ile 2 Müdür Yardımcısının görev yeri değiştirildi. Söz konusu görevlerinden alınan Şube Müdürleri ile Müdür...

GÜNCEL 15.04.2014, 13:48
Eskişehir emniyetde 8 istihbaratçının yeri değiştirildi
banner1353
banner1375
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesi'nde biri komiser 8 polisin görev yeri değiştirildi. Dün de 16 Şube Müdürü ile 2 Müdür Yardımcısının görev yeri değiştirildi. Söz konusu görevlerinden alınan Şube Müdürleri ile Müdür Yardımcısı farklı şubelerde görevlendirilmişti.

17 Aralık rüşvet ve yolsuz operasyonu sonrası emniyette başlayan görevden alma ve görev değişikliği işlemleri Eskişehir'de de sürüyor. Daha önce 2 İl Emniyet Müdür Yardımcısı ile Trafik Polis Eğitim Merkezi Müdürü, bir Şube Müdür Yardımcısı ve bazı komiserler ile çok sayıda polisin görev yeri değiştirilmesinin ardından dün de 16 Şube Müdürü ile bir Şube Müdür Yardımcısı ve bir emniyet amirinin görev yeri değiştirilmişti.

Bugün Eskişehir İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli biri komiser 8 polis memurunun görev yeri değiştirildi. 5 polis memuru Önleyici Hizmet Şube Müdürlüğüne, bir komiser Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğüne, bir polis memuru Odunpazarı Karakoluna ve bir polis memuru da Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünde görevlendirildi.

Dün de 16 Şube Müdürü'nün yeri değiştirilmişti. Buna göre, Hassas Koruma Şube Müdürü Kazım Çiriş İnşaat Emlak Şubesi Müdürü, İnşaat Emlak Şube Müdürü Ayhan Gülbasar Koruma Şube Müdürü, Koruma Şube Müdürü Cüneyt Gökçek Çocuk Şube Müdürü, Çocuk Şube Müdürü Ahmet Değirmenci Hassas Korumaları Bölge Müdürü, başarılı operasyonlara imza atan ve çok sayıda suç örgütü çetesinin çökertilmesinde görev alan Asayiş Şube Müdürü Gülbey Yolcu Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürü, Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Karayel Önleyici Hizmetler Şube Müdürü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürü Fatih Çalışır Asayiş Şube Müdürü, KOM Şube Müdürü Mustafa Deniz Sosyal Hizmetler Şube Müdürü, Bölge Trafik Şube Müdürü Ekrem Ekim Hukuk İşleri Şube Müdürü, Hukuk Şube Müdürü Mehmet Yediparmak EKKM Şube Müdürü, EKKM Şube Müdürü İmdat Gök Spor Şube Müdürü olarak görev yeri değiştirilmişti.

Spor Şube Müdürü Yasin Baltacı ise Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne alındı. Çevikkuvvet'ten bir Müdür Yardımcısı Terörle Mücadeleye, Terörle Mücadele Şube'den de bir Müdür başka şubeye alınmıştı. Bu arada Güvenlik Şube Müdürlüğü Emniyet Amiri Erkan Soydan Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Çaban Bozdağ Çocuk Şube Müdür Yardımcısı görevine getirilmişti.
Yorumlar (0)
az bulutlu
Namaz Vakti 20 Şubat 2020
İmsak 05:50
Güneş 07:16
Öğle 12:53
İkindi 15:51
Akşam 18:21
Yatsı 19:41