banner1320

Armağan Çağlayan'dan ilginç Fatih Portakal yorumu

Armağan Çağlayan, gazeteci Fatih Portakal hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Çağlayan, "Sanıyorum Fatih Portakal demiş ki, 'ben kanalın anchormaniyim, kimsenin uvertürü olamam" paylaşımı yaptığı görüldü.

Armağan Çağlayan'dan ilginç Fatih Portakal yorumu
banner1314

Türkiye'nin gündemine oturan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım ortak yayınına dair bir yorum da ünlü yapımcı Armağan Çağlayan'dan geldi.

YAYINLA İLGİLİ GÖRÜŞÜNÜ DİLE GETİRDİ

Fatih Portakal "İsmail Küçükkaya'nın işini iyi yaptığını, kendi tarzı içinde kalıp taraflara adil şekilde davrandığını düşünenlerdenim. Umarım gelecek seçimlerde liderleri yine bu şekilde bir arada görebiliriz" dedi.

Fatih Portakal'ın bu paylaşımının ardından Armağan Çağlayan da zaman zaman FOX yayınlarında ortak program yapan İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal hakkındaki ilginç bir iddiadan bahsetti.

"YAYINA DAİR İLK GÖZLEM VE DEDİKODU"

Çağlayan ikili hakkında şu yorumu paylaştı:

"Yayına dair ilk gözlem ve dedikodu: Fox TV'deki tartışmadan önceki yayında, Fatih Portakal moderatör olarak yok. Fox TV Ankara temsilcisi ve genel yayın yönetmeni var. Sanıyorum Fatih Portakal demiş ki, "ben kanalın anchormaniyim, kimsenin uvertürü olamam."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300