Ankara’daki bazı önemli davaların duruşma tarihleri belli oldu

Terörle Mücadele Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'la birlikte kapatılan Ankara 12. ve 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin devrettiği bazı davaların duruşma tarihleri belli oldu.12. Ağır Ceza...

Ankara’daki bazı önemli davaların duruşma tarihleri belli oldu
banner1314
Terörle Mücadele Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'la birlikte kapatılan Ankara 12. ve 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin devrettiği bazı davaların duruşma tarihleri belli oldu.

12. Ağır Ceza Mahkemesi’nden 10. Ağır Ceza Mahkemesi’ne devredilen 12 Eylül Davası’nın duruşma tarihi 28 Mayıs olarak belirlendi. 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin baktığı ve 5. Ağır Ceza Mahkemesi’ne devredilen 28 Şubat davasının tarihi 27 Haziran olarak belirlenirken yine 13 Ağır Mahkemesi baktığı ve 4. Ağır Ceza Mahkemesi’ne devredilen Turgut Özal davasının duruşma tarihi ise 11 Haziran olarak belirlendi. Ayrıca yine 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin baktığı ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ne devredilen Faili Meçhul davasının tarihi ise 16 Mayıs olarak belirlendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300