doğa samsun surucu kursu cemre
5s arslan bilgi

Gözler Kritik Toplantıda! Gündemde Herkesin Merakla Beklediği Detay Var

gozler-kabine-toplantisinda
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gözler Kritik Toplantıda! Gündemde Herkesin Merakla Beklediği Detay Var Kabine toplantısında, Kovid-19 aşı programı ve bayram tatilinin süresi başta olmak üzere ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

BAKAN KOCA’NIN SUNUM YAPMASI BEKLENİYOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sunum yapması öngörülen toplantıda, 3. doz aşılama ve ülke genelinde aşı programında gelinen noktanın değerlendirileceği, aşı programının Kovid-19 vaka sayılarına etkisi ve yerli aşı çalışmalarının da görüşüleceği tahmin ediliyor.

BAYRAM TATİLİ SÜRESİ BELİRLENEBİLİR

Bayram tatili süresinin de belirlenmesi beklenen toplantıda, turizm sezonuna ilişkin beklentiler ile bu kapsamda alınan tedbirlerin masada olacağı öngörülüyor.

Güvenlik ve dış politikaya ilişkin konuların da görüşülecek gündem maddelerinden olacağı toplantıda, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından, yurt içi ve sınır ötesinde terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonlara ilişkin Kabine’ye bilgi verilmesi bekleniyor.

Toplantıda, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nda KKTC’ye yapılacak ziyaret öncesinde, bölgesel ve küresel gelişmelerin de ele alınacağı tahmin ediliyor. (AA)


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir