banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Serviste dehşet anlar!

banner1357

İstanbul Beykoz'da yanlışlıkla köpeğe çarpan servis aracının sürücüsü, durmak için frene basan servis sürücüsü arkasından silahla açılan ateş sonucu neye uğradığını şaşırdı. Araçta bulunan 4 lise öğrencisine mermi isabet etmezken, aracın arka tarafında isabet eden mermiler olayın ne kadar tehlikeli olduğunu gösterdi. Servis öğrencileri ise bu olayı gerçekleştiren şahısın bir an önce bulunup adalete teslim edilmesini istiyor.

Genel 09.10.2019, 11:59 09.10.2019, 12:02 Sümeyra Albayrak
Serviste dehşet anlar!
banner1353
banner1375

Beykoz'da servis taşımacılığı yapan Cemil Gök, dün saat 16.00 sularında lisede okuyan 4 yeğenini alıp eve götürmek üzere yola çıktı. Paşa Mandıra köyünden geçtiği sırada aniden servis aracının önüne atlayan köpeği fark etmeyip köpeğe çarptı. Bu sırada tereddüt yaşayan sürücü Cemil Gür, arkadan gelen silah seslerini duyunca neye uğradığını şaşırdı. Servis minibüsüsnün arka camları ve kapıları kimliği belirsiz kişi ya da kişler tarafından silahlı saldırının hedefi olunca Cemil Gür, aracıyla hızla olay yerinden uzaklaştı. Araçta bulunan 4 öğrenci şans eseri yara almadan kurtuldu.  Aracın arka camı ve kapılarindaki onlarca saçma izi yaşanan dehşetin ne kadar tehlikeli olduğunu gözler önüne serdi.

Olayı anlatan sürücü Cemil Gür, “Cumhuriyetköy’den Riva’ya doğru gelirken, Paşa Mandıra’yı geçtikten sonra önüme bir hayvan fırladı. Hayvan fırlayınca vurdum hayvana. Durayım mı, durmayayım mı arasında tereddüt geçirirken yavaşladım gayriihtiyari, başladılar ateş etmeye. Ateş edilince ben de buraya kadar geldim. Araçta 4 tane yeğenim vardı. Okuldan geliyordum. Çok şükür onlara ve bize bir şey olmadı. Çocuklar o sırada müzik dinliyorlardı, çok anlamadılar ama gördükten sonra psikolojileri bozuldu. Şikayetçi oldum, tutanaklar tutuldu. Karakol gerekeni yapacak. Buralar ufak yerler. Bulunmazsa, herkese ateş edilirse, her hayvana vurduğumuzda ateş açılırsa çekeceğimiz var” diye konuştu.

Yorumlar (0)