Hilas Otel

Çelik İnşaat

Şampiyon voleybolculardan Başkan Özkan’a teşekkür ziyareti

Simav Anadolu Lisesi’nin voleybolda il şampiyonu olan sporcu öğrencileri, Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı ziyaret etti.2017 -2018 okul sporları gençler voleybol Kütahya il şampiyonası, genç erkeklerde birinciliği alarak, il şampiyonu...

Şampiyon voleybolculardan Başkan Özkan’a teşekkür ziyareti

Simav Anadolu Lisesi’nin voleybolda il şampiyonu olan sporcu öğrencileri, Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı ziyaret etti.

2017 -2018 okul sporları gençler voleybol Kütahya il şampiyonası, genç erkeklerde birinciliği alarak, il şampiyonu olan Simav Anadolu Lisesi, genç kızlarda da il ikincisi olmuştu. Simav Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Özer, müsabakalar süresince konaklama desteği veren Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan’a teşekkür ziyaretinde bulunduklarını belirterek, plaket takdim etti. Özer, “Simav’ın adını sporda duyurmaktan gururluyuz. Kütahya’da yapılan voleybol müsabakaları sırasında bizlere konaklama desteği veren sporsever Başkanımız Süleyman Özkan’a şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, “Gençler voleybol Kütahya il şampiyonasından birincilik ve ikincilik kupaları ile gelen Simav Anadolu Lisesi öğrencilerini, antrenör ve okul idaresini tebrik ediyorum. Eğitimin her alanında olduğu gibi, sportif faaliyetlerde de okullarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Başarılarınızın devamında Türkiye şampiyonu olmanızı dilerim” dedi. (MEİ-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300