banner1320

Ordu'da yolda kalan ambulans ve cenaze aracı kurtarıldı (2)

AKKUŞ'TA AÇ KALAN HAYVANLARA YİYECEK Yoğun kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları ve yabani hayvanların aç kalmaması için Akkuş Belediyesi harekete geçti. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezi ve...

Ordu'da yolda kalan ambulans ve cenaze aracı kurtarıldı (2)
banner1314

AKKUŞ'TA AÇ KALAN HAYVANLARA YİYECEK
Yoğun kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları ve yabani hayvanların aç kalmaması için Akkuş Belediyesi harekete geçti. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezi ve köy yollarının yanı sıra ormanlık alanlara yiyecek bıraktı.
Belediye Başkanı İsa Demirci, "Olumsuz hava şartlarından dolayı Akkuş Belediyesi olarak sokak hayvanlarımızın yiyecek ve su ihtiyacını karşılıyoruz. Kar yağışıyla birlikte havaların soğumasından dolayı, köy yolları ile ormanlık alanlara yiyecek bırakarak sokak hayvanlarıyla yabani hayvanlara yiyecek temin ediyoruz" dedi.
Başkan Demirci, aynı zamanda yoğun kar yağışı sonrası vatandaşların mağdur olmaması için Akkuş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce kar temizleme ve yol açma çalışmalarının sürdürüldüğünü de bildirdi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300