banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Okul servisine silahlı saldırı

banner1357

İstanbul Beykoz'da kazara köpeğe çarpan servis aracının sürücüsü, durmak istediği esnada arkasından açılan ateş sonucu şok oldu. Araçta bulunan 4 lise öğrencisi ve şoför şans eseri yara almadı. 

Genel 09.10.2019, 12:54
Okul servisine silahlı saldırı
banner1353
banner1375

İstanbul Beykoz'da servis taşımacılığı yapan Cemil Gür, dün 16:00 sularında lisede okuyan 4 yeğenini alıp eve götürmek istedi. Bu sırada, servis aracının önüne aniden köpek fırladı. Gür, köpeğe çarpmamak için ani manevra yaptı. Köpeğe çarpmaktan son anda kurtulan servise, arkadan silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda araçta bulunan 4 öğrenci ise şans eseri yara almadan kurtuldu. Aracın arka camı ve kapılarındaki onlarca saçma izi ise yaşanan dehşetin boyutunu gözler önüne serdi.

Sürücü Cemil Gür, “Cumhuriyetköy’den Riva’ya doğru gelirken, Paşa Mandıra’yı geçtikten sonra önüme bir hayvan fırladı. Hayvan fırlayınca vurdum hayvana. Durayım mı, durmayayım mı arasında tereddüt geçirirken yavaşladım gayriihtiyari, başladılar ateş etmeye. Ateş edilince ben de buraya kadar geldim. Araçta 4 tane yeğenim vardı. Okuldan geliyordum. Çok şükür onlara ve bize bir şey olmadı. Çocuklar o sırada müzik dinliyorlardı, çok anlamadılar ama gördükten sonra psikolojileri bozuldu. Şikayetçi oldum, tutanaklar tutuldu. Karakol gerekeni yapacak. Buralar ufak yerler. Bulunmazsa, herkese ateş edilirse, her hayvana vurduğumuzda ateş açılırsa çekeceğimiz var” diye konuştu.

Yorumlar (0)