banner1365

banner1345

Mudanya Belediyesi Etüt Evi projesini tamamladı

banner1357

Kemal ALTUNDAĞ/ MUDANYA (Bursa),() - BURSA'nın Mudanya Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında çocukların ücretsiz yararlanabileceği Öğrenci Etüt Evi ve Belediye İletişim Noktası projesini hayata geçiriyor. Proje ile öğrenciler; ödevlerini...

Genel 12.12.2018, 10:06
Mudanya Belediyesi Etüt Evi projesini tamamladı
banner1353

Kemal ALTUNDAĞ/ MUDANYA (Bursa),() - BURSA'nın Mudanya Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında çocukların ücretsiz yararlanabileceği Öğrenci Etüt Evi ve Belediye İletişim Noktası projesini hayata geçiriyor. Proje ile öğrenciler; ödevlerini ve araştırmalarını yapabilecekleri tam donanımlı etüt evi ve kütüphane’ye sahip olacak.

Mudanya Belediyesi Zeytindalı, Uğur Böceği ve Emekli Evi projelerinin ardından yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Bu kapsamda geleceğin teminatı çocuklar için Siteler Mahallesi’nde Öğrenci Etüt Evi ve Belediye İletişim Noktası projesi için çalışmalar tamamlandı. Öğrencilerin araştırmalarını yapabileceği, ders çalışabileceği ve okuma isteklerini desteklemek amacı ile oluşturulan proje, çocuklar için hayata geçirilen sosyal projelerden birisi olacak.

‘ÇOCUKLAR YARINLARA BİLGİYLE HAZIRLANACAK’

Etüt merkezi ile çocukların eğitim eksikliklerini tamamlayacaklarını, bilgi ve araştırma ihtiyaçlarını gidereceklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mudanya için söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçiriyoruz. Etüt evimiz bünyesinde bulunan sınıflarda öğrencilerimiz bilgisayarlardan yararlanarak, ödevlerini yapma imkanı bulacak. Bunun yanı sıra onları, her türlü bilgiye ulaşabilecekleri kütüphaneyle de buluşturuyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız bilgiyle yarınlara hazırlanacak” diye konuştu. Etüt merkezi kitap eksikliğinin tamamlanmasından sonra törenle hizmete açılacak.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
banner1363
18°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 21 Ekim 2019
İmsak 05:21
Güneş 06:47
Öğle 12:24
İkindi 15:22
Akşam 17:52
Yatsı 19:12