Hilas Otel

Çelik İnşaat

Mudanya Belediyesi Etüt Evi projesini tamamladı

Kemal ALTUNDAĞ/ MUDANYA (Bursa),() - BURSA'nın Mudanya Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında çocukların ücretsiz yararlanabileceği Öğrenci Etüt Evi ve Belediye İletişim Noktası projesini hayata geçiriyor. Proje ile öğrenciler; ödevlerini...

Mudanya Belediyesi Etüt Evi projesini tamamladı

Kemal ALTUNDAĞ/ MUDANYA (Bursa),() - BURSA'nın Mudanya Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında çocukların ücretsiz yararlanabileceği Öğrenci Etüt Evi ve Belediye İletişim Noktası projesini hayata geçiriyor. Proje ile öğrenciler; ödevlerini ve araştırmalarını yapabilecekleri tam donanımlı etüt evi ve kütüphane’ye sahip olacak.

Mudanya Belediyesi Zeytindalı, Uğur Böceği ve Emekli Evi projelerinin ardından yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Bu kapsamda geleceğin teminatı çocuklar için Siteler Mahallesi’nde Öğrenci Etüt Evi ve Belediye İletişim Noktası projesi için çalışmalar tamamlandı. Öğrencilerin araştırmalarını yapabileceği, ders çalışabileceği ve okuma isteklerini desteklemek amacı ile oluşturulan proje, çocuklar için hayata geçirilen sosyal projelerden birisi olacak.

‘ÇOCUKLAR YARINLARA BİLGİYLE HAZIRLANACAK’

Etüt merkezi ile çocukların eğitim eksikliklerini tamamlayacaklarını, bilgi ve araştırma ihtiyaçlarını gidereceklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mudanya için söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçiriyoruz. Etüt evimiz bünyesinde bulunan sınıflarda öğrencilerimiz bilgisayarlardan yararlanarak, ödevlerini yapma imkanı bulacak. Bunun yanı sıra onları, her türlü bilgiye ulaşabilecekleri kütüphaneyle de buluşturuyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız bilgiyle yarınlara hazırlanacak” diye konuştu. Etüt merkezi kitap eksikliğinin tamamlanmasından sonra törenle hizmete açılacak.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308