banner1017

Merzifon'da fidan dikimi

AMASYA (AA) - Merzifon Orman İşletme Şefliği tarafından fidan dikim töreni düzenlendi.Merzifon Orman İşletme Şefi Erhan Çotur, Önce Vatan Tepesi’nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ormanların korunması, geliştirilmesi ve iyi bir...

Merzifon'da fidan dikimi
banner1015

AMASYA (AA) - Merzifon Orman İşletme Şefliği tarafından fidan dikim töreni düzenlendi.

Merzifon Orman İşletme Şefi Erhan Çotur, Önce Vatan Tepesi’nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ormanların korunması, geliştirilmesi ve iyi bir şekilde işletilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Törene katılan, Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, protokol üyeleri ve Tema gönüllüleri tarafından 500 servi fidanı toprakla buluşturuldu.

Merzifon Orman İşletme Şefi Erhan Çotur, törende yaptığı konuşmada, ormanların korunması, geliştirilmesi ve iyi bir şekilde işletilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Ormanları korumanın insanları, çevreyi ve geleceği korumak anlamına geldiğini belirten Çotur, şunları kaydetti:

"İnsanoğlu teknolojide yaşanan devrimsel dönüşümlere karşı başarısını, doğayı, çevreyi ve ormanlarımızı koruma ve yaşatmakta başaramamaktadır. Ormanlarımız atalarımızın büyük emek ve zorluklarla ürettikleri bizlerinde torunlarımıza daha da geliştirerek bırakacağımız kutsal emanetlerdir. Bugün Önce Vatan Tepesinde 500 servi fidanını toprakla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1056