banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Korkutan şüphe!

Edirne'de 5 yaşındaki çocuk karın ağrısı şüphesiyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Küçük çocuğun KKKA hastalığından öldüğünden şüphe ediliyor

Son Dakika 02.05.2017, 17:29
289
Korkutan şüphe!

Edirne'nin Enez ilçesinde, yüksek ateş ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan 5 yaşındaki Çınar Çalışkan, yaşamını yitirdi. Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığından öldüğünden şüphelenilen çocuğun cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.


İlçeye bağlı Gülçavuş Köyünde oturan ailesi Çınar Çalışkan'ı yüksek ateş ve karın ağrısı şikayetiyle Enez Devlet Hastanesine getirdi. Durumu ağırlaşan çocuk, daha sonra Keşan Devlet Hastanesine sevk edildi. Çınar Çalışkan,  burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Ölümünün şüpheli görülmesi üzerine Çalışkan'ın cesedi, hastane morgunda savcı ve jandarma gözetiminde yapılan otopsinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Küçük çocuğun ölümünün KKKA hastalığına bağlı olup-olmadığının adli tıptan gelecek otopsi raporuyla netlik kazanacağı bildirildi. Soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)