Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kızlara hava atmak için 7 öğrenciyi yaraladı!

İstanbul Büyükçekmece'de, dar bir sokakta drift yapmaya çalışan bir kişi, der bitiminde evine dönen 7 lise öğrencisine çarptı. Çarpmanın etkisiyle lise öğrencileri otomobille bahçe duvarı arasında sıkıştı.

Kızlara hava atmak için 7 öğrenciyi yaraladı!
banner1311

İsanbul'un Büyükçekmece ilçesi'nde dün meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 5'i kız, 2'si erkek 7 lise öğrencisi ders bitiminde evlerine gitmek için yola çıktı. Sokağa giren öğrenciler, Oğuz B. adlı sürücünün kullandığı 34 BYL 985 plakalı otomobilin sesini duydu. Araç sürücüsü, iddialara göre kızlara hava atmak için 'Drift' yapmaya çalıştı. Drift yapmaya çalışan sürücü, aracın kontrolünü kaybederek lise öğrencilerine çarptı.

Otomobilin çarpmasıyla öğrenciler duvara sıkışırken, bahçe duvarı çarpmanın etkisiyle yıkıldı. Öğrencilerden 4'ü bahçeye, 3'ü ise yola savruldu. Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edilirken, olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıları hastanelere kaldırdı. Oğuz B. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Kazayı şahit olan bir lise öğrencisi, “Yoldan geliyordu kızlara hava atmak için drift yapmaya çalıştı. Ondan sonra kontrolünü kaybetti” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300