banner1320

Katalogla fuhuş! Toplam 21 kadın...

Antalya'da Rus ve Moldova vatandaşı kadınları katalog üzerinden pazarladıkları iddia edilen 8 kişi yakalandı. Fuhşa teşvik edilen 21 kadın ise kurtarıldı. 

Katalogla fuhuş! Toplam 21 kadın...
banner1314

Antalya Kemer Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği fuhuş operasyonunda, Rus ve Moldova vatandaşı kadınları katalog üzerinden pazarlayan 8 kişi yakalandı. Fuhşa teşvik edildiği öne sürülen 21 kadın ise kurtarıldı. Operasyonlarda gözaltına alınan 8 kişinin dışında isimleri belirlenen 3 şüphelinin ise arandığı öğrenildi. 

Katalogla fuhuş

3 ay önce başlatılan soruşturma kapsamında, şüphelilerin cep telefonlarına ulaşan şahıslara kadınların fotoğraflarını içeren katalog gönderdikleri, müşterilerin beğendiği kadınları otele göndererek fuhuş yaptırdıkları tespit edildi. Antalya merkezli Kemer ilçesi Göynük Mahallesi, Serik ilçesi ve İstanbul’da eş zamanlı yapılan operasyonda, İ.F., N.H.,Y.A., İ.Ç., K.Ö., M.L. ile yardım yataklık yaptıkları iddiasıyla B.A. ve İ,K. gözaltına alındı. K.T., M.C. ve H.A. isimli fuhşa teşvik şüphelilerinin ise yakalanmaya çalışıldığı öğrenildi. 

Bir kısmı zorla fuhşa teşvik edildiğini öne süren toplam 21 Rus ve Moldovalı kadının ise sınır dışı edileceği aktarıldı..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300