Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kan donduran savunma!

Antalya'da kız çocuğuna cinsel istismardan yargılanan Tacettin Y. 20 yıl hapse mahkum edildi.

Kan donduran savunma!
banner1314

Antalya'nın Manavgat ilçesinde komşularının kızı N.E.Ç.'ye (9) cinsel istismarda bulunan  Tacettin Y. (64)bugün görülen karar duruşmasında  20 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına mahkum edildi.

Olay Manavgat ilçesi  Sorgun Mahallesi'nde meydana geldi. Apartman komşularının 9 yaşındaki kızı kızı N.E.Ç.'yi ailesinden izin alarak 2018 yılının Temmuz ayında kampa götürdü ve çadırda cinsel istismarda bulundu.

Küçük kızın yaşadıklarını annesine anlatması üzerine polise şikayete bulundu ve Tacettin Y. çıkardığı hakimlikçe tutuklandı.

AVUKATI TAHLİYESİNİ TALEP ETTİ

Manavgat 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde  'çocuğun cinsel istismarı' suçundan yargılan sanığnı avukatı, "İsnat edilen suçların kamp sırasında başladığı kabul edilmiştir. Bu hususta farklı ve çelişkili beyanlar vardır. İsnat edilen suçların kampta, barajda veya kendi evlerinde annesi varken gerçekleştiğine dair farklı beyanları vardır. O beyanların hangisine itibar edileceği noktasında şüpheli durum ortaya çıkmaktadır. Cinsel istismar ve tehdit suçları yönünden tahliye ve beraat kararı verilmesini talep ederiz" şeklinde konuştu.

SUÇLAMALARI REDDETTİ
Son sözü sorulan  Tacettin Y. ise, "Ben bu çocuğa bir şey yapmadım. Kamp yerinde benim evlenmeyi düşündüğüm kadın vardı. O kadının yanında böyle bir şey yapmam mümkün değildir. Tahliyemi istiyorum" dedi.

20 YIL 7 AY HAPİS
Mahkeme sanık Tacettin Y.'ye 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'tehdit' suçunu birden fazla işlediği gerekçesiyle toplam 20 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300