Kadınlara evlilik vaadiyle yaklaştı...

Kocaeli'de internet üzerinden iş ilanı vererek tanıştığı kadınlarla sevgili olan ve 2 kadını 45 bin TL dolandıran şahıs, polis tarafından yakalandı. 

Kadınlara evlilik vaadiyle yaklaştı...
banner1314

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre M.K. (32) adlı şahıs, internet üzerinden iş ilanı vererek, ilana başvuru yapan kadınlarla arkadaş oldu. Farklı günlerde tanıştığı iki kadınla bir süre sonra sevgili olan M.K., her iki kadına da evlilik vaadinde bulundu. Evlilik vaadiyle kadınları ağına düşüren şahıs, hasta olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine 2 kadın, toplamda 45 bin TL'yi M.K.'ya verdi. 

Şahsın sosyal medyadaki takipçi listesini açan kadın, listede gördüğü kadına kim olduğunu sordu. Kadının, M.K.'nın sevgilisi olduğunu söylemesi üzerine her iki kadın da dolandırıldığını anladı. Şahıstan şikayetçi olan kadınların ifadeleri üzerine harekete geçen emniyet güçleri, olayla ilgili inceleme başlattı.

Yapılan soruşturma neticesinde 2 kadını 45 bin TL dolandıran M.K. yakalanarak gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şahıs, yapılan işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesine sevk edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300