banner1313

banner1300

banner1334

İntihara kalkıştı! 'Beni kameralara çekin' dedi...

Antalya'da aile sağlığı merkezine giden ve burada kendisine sakinleştirici iğne yapılmamasına sinirlendiği iddia edilen İ.A. (27), 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Çatıda zaman zaman kendini sarkıtan şahıs, yürekleri ağızlara getirdi. 

Genel 15.04.2019, 20:52 Ceylan
İntihara kalkıştı! 'Beni kameralara çekin' dedi...

Antalya Muratpaşa ilçesi Yenigün Mahallesi'nde meydana gelen olayda, madde bağımlısı olan İ.A. aile sağlığı merkezine gitti. Merekzde kendisine sakinleştirici iğne yapılmasını isteyen şahıs, doktorun olumsuz yanıt vermesine sinirlendi. Aile sağlığı merkezinden çıkan genç, bir sokakta bulunan 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. 

Kendisine para yardımı ve iğne yapılmasını isteyen İ.A., olay yerine Muratpaşa Kaymakamı'nın gelmesini istedi. Bu istek üzerine kaymakam olduğunu ifade eden polis şahsı ikna etmek için çatıya çıktı. Ancak İ.A. ikna olmadı. Zaman zaman kendini çatıdan sarkıtan, pencerenin panjuru ve çanak anten üzerine basan İ.A., "Beni kameraya çekin" diye seslendi. İ.A., yaklaşık 2,5 saat sonunda ikna edilerek, çatıdan indirildi.

Şahsın şimdiye kadar 14 kez intihara kalkıştığı öğrenildi.

Yorumlar (0)