Hilas Otel

Çelik İnşaat

Geleceğin sultanlarından büyük başarı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Voleybol Küçük Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor voleybolcularını tebrik etti.Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Voleybol Takımı Küçük Kızlar Kategorisinde...

Geleceğin sultanlarından büyük başarı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Voleybol Küçük Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor voleybolcularını tebrik etti.

Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Voleybol Takımı Küçük Kızlar Kategorisinde İl birincisi olarak Türkiye Şampiyonası’nda Bilecik’i temsil etmeye hak kazandı. Voleybol Midi Kızlar kategorisi namağlup il şampiyonu Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Voleybol Takımı aynı kadroyla katıldığı küçükler kategorisinde de namağlup şampiyon oldu. Turnuvada oynadıkları tüm rakiplerinden 2 yaş küçük olan minik sultanlar yeni şampiyonluklara göz kırpıyor. Böylece mini kızlar, midi kızlar ve küçük kızlarda şampiyonluğa ulaşan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor sonuçlanan 3 kategoride de il şampiyonu olarak, Türkiye şampiyonasında Bilecik’i temsil edecek. Geleceğin sultanlarının şimdiki hedeflerinin ise yıldız ve genç kategorilerinde de il şampiyonluğuna ulaşarak 5 kategoride 5 şampiyonluğa ulaşmak olduğu öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER