banner1320

Eski nişanlısını dövdü, sözleri şaşkına çevirdi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Berkan D. adlı şahıs kendisiyle barışmak istemeyen eski nişanlısı H.E.K.'yi zorla araca bindirip kaçırdı. Eski nişanlısını darp eden şahıs, gözaltına alındı. 

Eski nişanlısını dövdü, sözleri şaşkına çevirdi
banner1314

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da 7 Temmuz günü saat 20:30 sularında meydana gelen olayda, edinilen bilgiler göre Berkan D. adlıo şahıs, eski nişanlısı H.E.K. ile konuşmak istedi. H.E.K.'yle buluşmak iğçin Fuar Alanı bölgesine giden Berkan D., burada buluştuğu genç kadınla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Berkan D., H.E.K.'yi zorla LP 605 plakalı otomobile bindirdi. H.E.K.'yi,  "Başkasıyla birlikte olma diye seni öldüreceğim" diye tehdit ettiği iddia edilen Berkan D., Dikmen bölgesine doğru hareket etti. Berkan D., H.E.K.'yi araç içinde darbetmeye de başladı. Aracın yavaşlaması üzerine H.E.K., araçtan atlayarak kaçtı. 

Aracı durduran Berkan D. ise eski nişanlısının peşinden koşarak üzerindeki giysileri yırttıktan sonra, genç kadını o halde bırakıp kaçtı. H.E.K. ise otostop yaparak Boğazköy Karakolu'na gitti. Şikayet üzerine Berkan D. polis tarafından gözaltına alındı. Mahkemeye çıkartılan Berkan D., "Öncelikle ben oraya barışmak için gitmedim. Beni özlediğini söylediği için gittim. Araçta bana yaptığı hakaretler sonucunda da istemeden kendisine vurdum" dedi.

Kıdemli Yargıç Cenkay İnan, zanlının, davaları görüşülünceye değin 45 gün süreyle hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesine karar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300