banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Emniyet müdürüne ağır suçlama

banner1357

Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'e sahte Alanyaspor forması yaptırarak dağıttığı yönünde suçlamalarda bulundu.

Genel 12.02.2019, 13:37 12.02.2019, 13:39
banner1353
banner1375

Aytemiz Alanyaspor Store ve Mağazalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural, Mevlüt Demir'in binlerce sahte Alanyaspor forması yaptırarak dağıttığını iddia ederek, suç işlediğini belirtti.

Vural'ın konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

"Alanyaspor ürünlerinin resmi satış ve dağıtım hakkı sadece Alanyaspor Kulübü'ne aittir. Daha önce birkaç kez iyi niyetle uyarmamıza rağmen Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, binlerce sahte forma yaptırarak dağıtmaya devam etmektedir. Makam aracıyla Alanya'ya gelen Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'in, sırf siyasi beklentileri ve gösteriş amaçlı, kimseden izin alma gereği bile duymadan, üzerinde 'Alanyaspor' ve kendi adı soyadının baş harfleri yer alan turuncu yeşilli imitasyon formaları dağıtmaya devam ettiğini görmekteyiz.Buradan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'i tekrar uyarıyoruz. Alanyaspor forması, sahtesi üretilip dağıtılacak kadar ucuz değildir. Emniyet Müdürü makamında olan ve görevleri arasında sahtecilikle mücadele etmek de olan birisinin bizzat bu suçu işlemesi daha da vahimdir. Buradan kulüp olarak yasal haklarımızı da sonuna kadar kullanacağımızı belirterek Sınai Mülkiyet Marka Suçları ve Cezaları Kanunu'nu hatırlatmak istiyoruz."

Yorumlar (0)