banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

Damat, kayınpederinin dudağını parçaladı

banner1357

İstanbul Pendik'te damat ve ailesi, kocasını terk eden kadının babası ve kardeşinin önünü keserek beyzbol sopalarıyla saldırdı. O sırada, damat kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı. 

Genel 13.09.2019, 15:02
349
Damat, kayınpederinin dudağını parçaladı
banner1353
banner1375

Olay, Pendik’te geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddiaya göre, öfkeli koca ile ailesi, evden ayrılan eşinin babasının ve engelli kardeşinin içerisinde bulunduğu aracı yolda takip etti. Aracın önün kesen damat ile ailesi, beyzbol sopalarıyla kayınpederine ve kayınbiraderine saldırmaya başladı. Saldırgan aile hem aracın içerisindekilere hem de araca sopalar art arda vururken, saldırıya maruz kalan baba ve engelli oğlu neye uğradığını şaşırdı. Öfkeli damat bu sırada kayınpederinin dudaklarını ısırarak parçaladı. Saldırıya uğrayan baba ve oğlu başından ve ağzından yaralandı. Yaşanan bu dehşet verici olay Hannibal filmlerini anımsattı.

Öfkeli damat ve ailesinin, eşinin babası ve kardeşine beyzbol sopalarıyla saldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde damat ve ailesi araçları ile kayınpederinin aracının önünü kesiyor. Araçtan inen saldırganlar önünü kestikleri araçtakiler beyzbol sopalarıyla saldırıyor.

Yorumlar (0)