banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Başkan Remzi Aydın, Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladı

banner1357

Memur-Sen ve Memur-Sen’e bağlıBem-Bir-Senyöneticileri ile bir araya gelen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, belediye bünyesindeki memurlara yönelik olarak Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı.E yüpsultan Belediye BaşkanıRemzi Aydın, Memur-Sen...

Genel 09.01.2018, 09:07
Başkan Remzi Aydın, Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladı
banner1353
banner1375

Memur-Sen ve Memur-Sen’e bağlıBem-Bir-Senyöneticileri ile bir araya gelen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, belediye bünyesindeki memurlara yönelik olarak Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı.

E yüpsultan Belediye BaşkanıRemzi Aydın, Memur-Sen (Memurlar Sendikası Konfederasyonu) ve Bem-Bir-Sen’i (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) ağırladı.

Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan YardımcısıLevent Uslu, Bem-Bir-Sen altı nolu Şube Başkanı Nihat Bayraktar, Bem-Bir-Sen altı nolu Şube Başkan Yardımcıları Taner Coşkn, Sedat Bika, Muhammed Akan, Erol Şengöz ve İşyeri Temsilcisi Aydın Şen’in katıldığı görüşmede, memur ve işçi sözleşmeleri konuşuldu.

Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı

Eyüpsultan Belediyesi bünyesinde bulunan 349 memura yönelik olarak Sosyal Denge Sözleşmesi imzalanması kararı alındı.

Sözleşme sonrası Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’a hediye takdiminde bulunan sendika yöneticileri, daha sonrasında Başkan Aydın ile toplu fotoğraf çektirdi.
Yorumlar (0)