banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1324

AK Parti Giresun Merkez İlçe Teşkilatından piknik şöleni

GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun Merkez İlçe Yönetim Kurulunca piknik şöleni düzenlendi.Giresun Kalesi'nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilk kez gerçekleştirilen şölenin geleneksel hale getirileceğini...

SON DAKİKA 12.10.2014, 15:03
50
AK Parti Giresun Merkez İlçe Teşkilatından piknik şöleni

GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun Merkez İlçe Yönetim Kurulunca piknik şöleni düzenlendi.

Giresun Kalesi'nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilk kez gerçekleştirilen şölenin geleneksel hale getirileceğini söyledi.

Şenlikoğlu, şölenle, ilçe yönetim kurulu ve mahalle ve sandık yönetim kurulu üyelerinin bir araya getirilerek, birlik ve beraberliklerin gelişmesini sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

Köy, mahalle ve merkez ilçe teşkilatının kongre sürecinin de başladığını, kongreler öncesi piknik şöleninin partililere moral kaynağı olma özelliği taşıdığını ifade eden Şenliklioğlu, "Giresun'da bir ilke imza attığımız bu etkinlikle Giresun merkez ilçede parti teşkilatlarımız arasındaki bağların güçlenmesine, birlik ve beraberliğin gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getireceğiz. Önümüzdeki yıllrda da daha da kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Yorumlar (0)