banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

7 kadınla aynı anda evlendi, kadınların haberi bile yok...

banner1357

İstanbul'da 41 yaşındaki Ömer Sırtaş, imam nikahlı olarak 7 kadınla evlendi. Birbirinden haberi olmayan 7 kadından 5 çocuğu olan adamla ilgili gerçek mahkemede ortaya çıktı. 

Genel 09.11.2019, 12:23
7 kadınla aynı anda evlendi, kadınların haberi bile yok...
banner1353
banner1375

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, İstanbul'da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 41 yaşındaki Ömer Sırtaş, geçtiğimiz yıllarda 31 yaşındaki Sevgi D. ile tanıştı. Sırtaş, Sevgi D. ile kısa bir süre sonra imam nikahıyla evlendi. Genç kadından ilerleyen dönemde bir çocuğu dahi oldu. Sevgi D., eşi hayvancılıkla uğraştığı için İstanbul'un merkeze uzak bir semtinde ikamet etmek durumunda olduğunu biliyordu. Bu nedenle eşinin eve gelmemesini yadırgamıyor ve gün içinde defalarca telefon görüşmesi gerçekleştiriyordu. 

KAYNANADAN KREDİ ÇEKMESİNİ İSTEDİ

Geçtiğimiz günlerde Ömer Sırtaş, eşine çiftlikle alakalı sorunlar olduğunu ve kredi çekmesi gerektiğini söyledi. Kendi üzerine kredi bulunduğu için kredi çekemediğini belirten Sırtaş, kaynanasının kendisi için kredi çekmesini istedi. Yaşanan sıkıntıları atlatmak için Sevgi D., annesine ısrarda bulunarak damadı için kredi çekilmesini kabul ettirdi. Aradan aylar geçti, kaynana bankaya olan borcu ödemekte zorlanınca, damadını aradı. Kaynananın telefonunu başka bir kadın açtı. Telefondaki kadın, 'Eşimi neden arıyorsunuz?' diye sorduğunda ise genç adamın bütün oyunu bozuldu. Kaynana, telefondaki Selin E.'ye, Ömer S.'nin kendi kızıyla evli olduğunu söyledi.

3 ÇOCUĞU DAHA ÇIKTI

Duyduklarını eşine anlatan 39 yaşındaki Selin ise, eşinin 'Yanlış numara' savunmasıyla karşı karşıya kaldı. Fakat, Selin'in içine kurt düştü. Kendisini arayan numarayı yeniden arayan Selin, kaynanayla konuşma gerçekleştirdi. Selin, konuşmada Ömer'in Sevgi ile evli olduğunu hatta bir de erkek çocukları olduğunu öğrendi. Ancak bu durum imkansızdı ve Selin Ömer'le 7 yıldır evliydi. Hatta Ömer'den 2 çocuğu bulunuyordu. Ömer, kendisine iftira atıldığını, Sevgi D.'yi ve ailesini tanımadığını söz konusu çocuğun ise kendisinden olmadığını ileri sürüp bir de DNA tespiti için dava açtı. Eşini inandırmak için bu yola başvuran Ömer'e mahkemeden kötü haber geldi. Çünkü Ömer, o çocuğun yüzde 99 oranında babasıydı. Mahkemede başka bir şok yaşayan iki kadın, Ömer Sırtaş'ın 3 çocuğu daha olduğunu öğrendi.

YILLARCA BİRBİRLERİNDEN HABERSİZ YAŞAMIŞLAR

Mahkeme sonrası kocalarının kendilerini aldattığından emin olan iki kadın, Sırtaş'ın diğer çocuklarının annelerini bulmak için yola koyuldu. İki kadın, her geçen gün yeni bir şok yaşıyordu. Genç adamın İstanbul'un her bölgesinde evi ve her evinde karılarıyla, çocuklarının olduğunu öğreniyorlardı. İki eş, yaptığı araştırmada Ömer'in 5 eşine ve 3 çocuğuna daha ulaştı. 7 eşinden de birbirinden haberleri yoktu. Ömer'in eşleri sırayla; Dilşad Ö., Aliye A.,Satiye Ö., Selin E. Sevgi D., Sabriye G. Ve Melek B. idi.

OYUNU BOZDULAR, SAVCILIĞI KOŞTULAR

Ömer'in oyununu bozan iki kadın, bu kez genç adamın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldı. Ömer D., önce Sevgi'nin evini basıp, öldürmeye çalıştı. Ardından Selin'e hakaret ve tehdit dolu mesajlar attı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran iki kadın, imam nikâhlı kocalarını savcılığa ihbar etti. Savcılık tarafından Ömer Sırtaş hakkında soruşturma başlatıldı.

.

Yorumlar (0)