banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

22 yaşındaki kadın tanınmaz hale geldi

banner1357

Eski kocası tarafından yüzü şişeyle parçalanan 22 yaşındaki Beste Sözlü, eski kocasının serbest bırakılmasına tepki gösterdi. 

Genel 11.09.2019, 09:40
22 yaşındaki kadın tanınmaz hale geldi
banner1353
banner1375

Yeniasır'dan Fatih Şendil'in haberine göre, İzmir Çeşme'de yaşayan 22 yaşındaki Beste Sözlü, eski eşi A.Ç.'nin saldırısına uğradı. Saldırı sonucu yüzü şişeyle parçalanan kadın tanınmaz hale geldi. Talihsiz kadın olayın ardından ameliyata alınırken, gözaltına alınan A.Ç. eski eşinin şişenin üzerine düştüğünü iddia etti. A.Ç., çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Dehşeti yaşayan kadın ise yaptığı açıklamada eski eşinin kendisini öldürmesinden korktuğunu söyledi. Eski kocasından şikayetçi olan Sözlü, kendisini bu hale getiren kişinin serbest bırakılmasına anlam veremediğini dile getirerek, 'İlla ölmem mi gerekiyor?' dedi.

'Hayatı zindan etti'

A.Ç.'den 2.5 yıl önce boşandığını ve sürekli şiddet gördüğünü söyleyen kadın, darp edildiğini, bu yüzden kabus dolu günler geçirdiğini ifade etti. Sözlü, çok korktuğunu ve ölmek istemediğini vurgulayarak, 'Bu adam bana hayatı zindan etti. Beni feci şekilde dövdü, yaraladı, suratımı tanınmaz hale getirdi. Onun cezaevine girmesi için, benim ölmem ve kadın cinayetleri listesine mi girmem gerekiyor. Açıkça haykırıyorum, bu adam beni öldürecek, lütfen beni koruyun' diye konuştu. 

Yorumlar (0)