Hilas Otel

Çelik İnşaat

13 yaşındaki çocuk babasını şikayet etti!

13 yaşındaki oğlu, kahvaltıyı kedilere verdi diye sinirlenen ve oğlunun kafasına silah dayayan baba hakkında 7 yıl hapis istemiyle dava açıldı. 

13 yaşındaki çocuk babasını şikayet etti!

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 37 yaşındaki Mehmte A., eşi ile geçinemedikleri gerekçesiyle 5 aydır eşinden ayrı yaşıyordu. 13 yaşındaki oğlu Atakan A. ile birlikte yaşayan Mehmet A., bir gün oğluna hazırladığı kahvaltıyı kapının önünde buldu. Kahvaltının kapının önünde olmasına anlam veremeyen ve bu durumu oğluna soran Mehmet A., oğlunun yemeği kedilere götüreceğini söylemesi üzerine öfke krizi geçirdi. Mehmet A., oğluna 'Bundan sonra sana yemek yok. Seni öldürürüm.' ifadelerini kullandı. 

Daha öncede annesi ile birlikte alışverişe çıktığı için babasından şiddet gören küçük çocuk bir keresinde babası tarafından başına silah dayandığını iddia etti. İlk önce silahı oyuncak sandığını belirten çocuk, silahın gerçek olduğunu anlayınca polisi aradığını söyledi. Polisler tarafından ifadesi alınan küçük çocuk, babasından şiddet gördüğünü ifade ederek şikâyetçi oldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise Mehmet A. hakkında soruşturma başlattı. Hazırlanan iddianamede Mehmet A. için 'Silahla tehdit' ve 'Basit yaralama' suçlarını işlediği gerekçesiyle 7 yıla kadar hapsi istendi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308