banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Başkan Tiryakioğlu, Kutlu Doğum Haftasını Kutladı

banner1357

Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.Tiryakioğlu, Kutlu Doğum Haftasının önemine değinerek, Hz. Muhammed (SAV)’in alemlere müjdeleyici ve uyarıcı olarak yeryüzünü şereflendirdiğini...

GAZİANTEP 16.04.2014, 12:39
Başkan Tiryakioğlu, Kutlu Doğum Haftasını Kutladı
banner1353
banner1375
Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Tiryakioğlu, Kutlu Doğum Haftasının önemine değinerek, Hz. Muhammed (SAV)’in alemlere müjdeleyici ve uyarıcı olarak yeryüzünü şereflendirdiğini ifade etti.

Başkan Tiryakioğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (SAV), dünyaya teşriflerinden ömrünün son anına kadar aile yaşantısıyla, inancıyla, insani ilişkileriyle ve yönetim anlayışıyla bu fani dünyada bizlere örnek teşkil eden müstesna bir hayat sürmüştür. Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle dünyaya teşriflerini kutladığımız bugünlerde onun yol göstericiliğinin ve yaşantısının insanlık için ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu bir kez daha ibretle görmekteyiz. İnsanlığa hak yolunda hep iyiliği, doğruluğu ve kardeşliği tebliğ eden yüce peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) bunların en güzel örneklerini yine kendi hayatından kesitlerle bizlere sunmaktadır. Tüm dünyanın huzuru ve mutluluğu için onun yol göstericiliğine en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde yaşıyoruz. Bu nedenle peygamber efendimizin hayatının anlatıldığı ve dünyaya teşriflerinin kutlandığı bu özel haftanın tüm insanlık alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”Dedi.

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Aralık 2019
İmsak 06:13
Güneş 07:45
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40