doğa area duru
 
5s dikey izosam bilgi

Filenin Sultanları Yarı Finalde! Türkiye Yarı Final Voleybol Maçı Ne Zaman?

Filenin Sultanları Yarı Finalde! Türkiye Yarı Final Voleybol Maçı Ne Zaman
Daha Fazla Göster

Filenin Sultanları Yarı Finalde! Türkiye Yarı Final Voleybol Maçı Ne Zaman? CEV Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Kadın Voleybol Takımı, çeyrek finalde Polonya karşısında da 3-0’lık üstünlük elde ederek 7’de 7 yaptı

612e7fd886b2472e5c3dc530 Spor

Yarı finale yükselen Filenin Sultanlarının rakibi merak konusu oldu. Şampiyonada Final Four mücadelesi Belgrad’da gerçekleşecek. Peki, Türkiye yarı final voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda?

612e862d86b2472e5c3dc54b Spor

A Milliler çeyrek finalde Polonya’yı mağlup ederek yarı final biletini aldı. Filenin Sultanları, 3-0 kazandıkları oyunun ardından yeni rakibini bekliyor. Yarı finaldeki rakibimiz ise Sırbistan – Fransa karşılaşması ile netlik kazanacak. Filenin Sultanları yarı final maçına dair ayrıntılar haberimizde…

612e862e86b2472e5c3dc54d Spor

TÜRKİYE YARI FİNAL MAÇI NE ZAMAN?

Filenin Sultanları, Polonya karşısında da muhteşem performans sergileyerek 3-0 oyunun kazananı oldu. Yarı finale gitme hakkı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı, yarı final maçı 3 Eylül Cuma günü Belgrad’da yapılacak.

Takımın 4’lü finalde rakibi ise henüz belli değil. Rakip, 1 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek Sırbistan – Fransa maçı sonrası netleşecek. Sırbistan – Fransa voleybol maçı da TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız kanallarından canlı olarak takip edilebilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir