Türkiye'de ilk oldu: Sadece o marketlerde uygulanmaya başlandı Türkiye'de ilk oldu: Sadece o marketlerde uygulanmaya başlandı

Vodafone, faturalı hat kullanıcıları için bir kampanya başlattı. Yapılan duyuruya göre, Vodafone'un yeni kampanyası kapsamında faturalı hat kullanıcılarına önemli ödeme fırsatları sunuluyor.

Kampanya çerçevesinde kullanıcılar, 700 TL'ye kadar geri ödeme imkanının yanı sıra 300 TL değerinde hediye çekiyle birlikte 400 TL'ye kadar iade fırsatından da yararlanabilecekler.

Garanti BBVA iş birliğiyle düzenlenen kampanya, 3 Haziran tarihinden itibaren başladı ve 30 Haziran'a kadar sürecek.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, Vodafone World üzerinden alacakları promosyon kodunu Garanti Bankası mobil uygulamasında kullanarak müşteri olmaları gerekiyor.

Ayrıca, bonus kredi kartı başvurusu yaparak onay alan müşteriler, Vodafone uygulaması üzerinden yapacakları 400 TL'lik alışverişle ekstra 400 TL bonus kazanma şansına da sahip olacaklar.

Kampanya kapsamında yapılan harcamaların temmuz ayı sonuna kadar geçerli olduğu ve 700 TL'ye kadar olan hediye çeklerinin bu süre içinde kullanılabileceği belirtiliyor.

Vodafone, bu özel fırsatlarla hem mevcut kullanıcılarını ödüllendiriyor hem de yeni müşteriler kazanmayı hedefliyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: KAMU SON HABER