Doğal gaz faturalarını ödemekte zorlanan dar gelirli vatandaşlara destek olmak amacıyla hükümet, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı aracılığıyla doğal gaz tüketim desteği sağlarken, faturaların gelir düzeyine göre belirlenmesi için de çeşitli adımlar atıyor.

Bankalar sıfır faizli kredi yarışına girdi! Bankalar sıfır faizli kredi yarışına girdi!

Ayrıca, bankalar da doğal gaz faturalarını ödemekte zorluk çeken müşterilerine yeni kampanyalar sunuyor. Bu bankalardan biri olan Yapı Kredi, İGDAŞ fatura ödemelerine yönelik bir kampanya başlatarak ücretsiz 3 taksit imkanı sunacağını duyurdu.

Yapı Kredi, kampanyanın 30 Haziran'da sona ereceğini ve bu tarihten sonra başvuru yapan müşterilerin kampanyadan yararlanamayacağını belirtti.

YAPI KREDİ DOĞAL GAZ FATURASI KAMPANYA DETAYLARI

İGDAŞ Üye İşyerleri'nde yapılacak 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinde ücretsiz 3 taksit imkanı sunulacak. Bu kampanya yalnızca Yapı Kredi Bireysel Worldcard sahipleri için geçerli olacak.

Business Kredi Kartları, Business TL (Debit) Kartlar, World Eko Kartlar ve Business Eko Kartlar kampanyaya dahil edilmeyecek. Kampanya şartları kart türüne göre farklılık gösterebilecek. Yapı Kredi, kampanyayı istediği zaman durdurma veya koşullarını değiştirme hakkına sahip olacak.

Peşin alışverişler, World Mobil uygulamasındaki “Kart İşlemleri > Harcama Taksitlendirme” menüsünden ve Yapı Kredi Mobil uygulamasındaki “Kartlarım > Kart Hareketleri” menüsünden hesap kesim tarihine kadar taksitlendirilebilecek.

Bu uygulamalar üzerinden faizsiz taksitlendirme işlemi hesap kesim tarihine kadar yapılabilecek. Hesap Özeti kesildikten sonra yapılan taksitlendirme talepleri kabul edilmeyecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: kamu son haber