Gündüz kuşağının sevilen programı Esra Erol'da her bölümüyle büyük yankı uyandırıyor. Programa bu defa İpek Hanım'ın anlattıkları damga vurdu. 15 aylık bir bebeği olduğunu söyleyen İpek Hanım sevgilisi Ömer Bey tarafından hem aldatıldığını hem de dolandırıldığını açıklayarak Esra Erol'a başvurdu.

esra erollllllllllll

GÖRÜNTÜLER EKRANA YANSIDI 

Sevgilisi Ömer Bey'in, evli ve çocuklu olduğu çok sonradan öğrendiği söyleyen İpek Hanım, Ömer Bey'in sürekli kendisini kandırdığını bir şekilde ikna ettiğini ve boşanacağını söyleyerek oyaladığını dile getirdi. Sürekli evleneceklerine ikna edildiğini söyleyen İpek Hanım düğün provası bile yaptıklarını gelinlik ve damatlık giyerek fotoğraf çekimi yaptıklarını ifade etti ve o görüntüler canlı yayına yansıtıldı.

DNA TESTİ İSTEDİM 

Tüm iddiaların ardından Ömer Bey canlı yayına bağlandı ve 'Tehdit ettiği zaman yanına gittim. En başta hata yaptım ama daha sonra tehdit ettiği için yaptım her şeyi. İpek'ten olan çocuğumdan DNA testi istedim' dedi.

esra erolll 333

"ÜÇÜZ BEBEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ"

Stüdyoda yaşanan gerginliğin ardından İpek Hanım'ın anlattıkları herkesi hayrete düşürdü. İpek Hanım; 'Benden üçüz bebek istediğini söyledi. Kıbrıs'a gittim ve tüp bebek tedavisi için transfer yaptırdık. Hatta bu işlemi iki kere yaptırdık. Eşiyle boşanmak için üçüz bebek istediğini söyledi bende kabul ettim' dedi.

"PEŞİNİ BIRAK DİYE YALVARDIM"

İpek Hanım'ın açıklamalarının ardından Ömer Aksin'in eşi Şeyma Hanım'da canlı yayına bağlandı ve 'Balayındayken aldatıldığımı öğrendim. İpek'e kocamın peşini bırak diye yalvardım' dedi.

Ünlü sunucu Esra Erol ise anlatılanlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Bakan Koca duyurdu! Resmi Gazete'de yayımlandı Bakan Koca duyurdu! Resmi Gazete'de yayımlandı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.