banner1365

banner1345

Polatlı Kent Konseyi üyeleri Kazım Kurt’u ziyaret etti

banner1357

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Polatlı Kent Konseyi üyeleri ile bir araya geldi.Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik ile Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri katıldı. Odunpazarı...

ESKİŞEHİR 11.12.2018, 15:21
Polatlı Kent Konseyi üyeleri Kazım Kurt’u ziyaret etti
banner1353

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Polatlı Kent Konseyi üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik ile Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri katıldı. Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı Kent Konseyi’nin hayata geçirdiği çalışmaları takip ettiklerini belirten Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, kent konseylerinin sosyal ve katılımcı belediyecilik için hayati önem taşıdığını ifade etti. Polatlı Belediyesi ile birlikte mahallelerde yaşanan sorunların çözümü için çalıştıklarını ifade eden Çelik, Başkan Kurt’a ve Odunpazarı Kent Konseyi’ne çalışmalarında başarılar diledi.

Polatlı Kent Konseyi’nin ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Başkan Kazım Kurt, kentin yönetiminde saydamlık, katılım, hesap verebilirlik ilkelerinin uygulanmasında kent konseylerinin önemli bir yeri olduğunu söyledi. Kent konseylerinin demokratik kitle örgütlerini bir arada toplayarak çatı görevi gördüğünü ifade eden Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak katılımcı bir yönetim anlayışı benimsiyor, demokrasiye büyük önem veriyoruz. Odunpazarı’nın bugüne kadar mahalleler ile birlikte yönettik, bundan sonrada bunu güçlendirerek devam edeceğiz. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)
18°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:48
Öğle 12:24
İkindi 15:21
Akşam 17:51
Yatsı 19:11