Büyükşehir Belediyesi'nden İlaçlama Dolandırıcılarına Karşı Uyarı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı, apartman ya da site yönetimleriyle irtibata geçerek, ilaçlama yapacaklarını belirterek, karşılığında ücret talep eden ilgisiz kişilere karşı vatandaşları uyardı.Yapılan açıklamada, kentti bir süredir...

Büyükşehir Belediyesi'nden İlaçlama Dolandırıcılarına Karşı Uyarı
banner1139
Büyükşehir Belediye Başkanlığı, apartman ya da site yönetimleriyle irtibata geçerek, ilaçlama yapacaklarını belirterek, karşılığında ücret talep eden ilgisiz kişilere karşı vatandaşları uyardı.
Yapılan açıklamada, kentti bir süredir Büyükşehir Belediyesi ile ilgisi olmayan kimliği belirsiz kişilerin, apartman ya da site yönetimleriyle irtibata geçerek, Büyükşehir Belediyesi’nden geldiklerini ve çevre sakinlerinin şikayeti üzerine apartman ya da sitede ilaçlama yapacaklarını belirterek, karşılığında ücret talep ettikleri anlatıldı. Söz konusu kişilerin, “Çevre Temizlik Hizmetleri” www.cevretemizlik.com yazılı kaşe kullanmakta olduğu belirtilen açıklamada, “Kimliği belirsiz bu kişilerin, ilk ilaçlamanın ardından bir ay sonra yeniden ücretsiz ilaçlama yapacağını, bir yıl boyunca da periyodik ilaçlama yapacakları taahhüdünde bulundukları öğrenilmiştir. Talep ettikleri ücreti alabilmek için yaptıkları ilaçlamada kullandıkları ilacın nevi belirsizdir. Böyle bir durumla karşılaşan hemşehrilerimizin, gelen kişilerden kimlik sormaları, tatmin olmamaları durumunda Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ya da kolluk kuvvetlerine bildirmeleri gerekmektedir” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127