doğa calven duru
       
5s izosam Mega Halı

Erken Seçim Gündemi Samsunluları İkiye Böldü! İşte O Yanıtlar

erken-seci-gundemi-samsunlulari-ikiye-boldu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erken Seçim Gündemi Samsunluları İkiye Böldü! İşte O Yanıtlar Samsun’da bazı vatandaşlar erken seçimin kaçınılmaz olduğunu belirtirken, bazıları ise yapılması halinde ülkenin ekonomik olarak daha zor duruma düşeceğini savundu

Son günlerde Türkiye’nin gündeminden düşmeyen ‘erken seçim’ tartışmaları devam ediyor. Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar erken seçim tartışmalarını değerlendirirken ‘erken seçim’ tartışmaları, Samsunluları ikiye böldü.

Peki vatandaşlar erken seçim hakkında neler düşünüyor?

hasan han Ana Manşet

YARARI DEĞİL ZARARI OLUR

Hasan HAN: Gidişat erken seçim olacak gibi görünüyor. Fakat vatandaşlar için bu durum dezavantaj olur. Erken seçimin faydası sadece siyasetçilere. Her seçim yapıldığında maddi olarak ciddi giderler sağlanıyor. Türkiye zaten maddi olarak çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz bu sebepten yapılan her seçimin ülkemize yararı değil zararı var. Zamanı gelince seçimler yapılmalı

muzaffer cesur Ana Manşet

ERKEN SEÇİM OLMALI

Muzaffer CESUR: Erken seçin olmalı, Türkiye ancak bu şekilde daha iyiye gidebilir, yoksa günden güne batıyor. Bu durumu düzeltmemiz için erken seçim yapılmalı.

tekin onat Ana Manşet

ÇOK FAYDASI OLUR

Tekin ONAT: Bence erken seçim yapılmalı. Çok faydası olur. Her şeyin fiyatı düşer. En azından memleketimiz için bazı iş yerleri açılır. İnsanlara daha çok yardımda bulunurlar. Zorluklar yaşıyoruz şu an dedi.

ali sen ozturk Ana Manşet

HER ŞEYİN VAKTİ VAR

Ali Şen ÖZTÜRK: Erken seçim yapılmamalı. Her şeyin vakti olduğunu düşünüyorum.

ilyas koc Ana Manşet

GEREKSİZ OLUR

İlyas KOÇ: Şu an da erken seçim gereksiz olur. Ayrıca erken seçim olsa ne olur ki? Ortalık zaten belli. Hiç bir faydası da olmaz.

Ahmet ELBIR Ana Manşet

EKONOMİK SIKINTI VAR

Ahmet ELBİR: Erken seçim yapılmalı. Halk ekonomik sıkıntı içerisinde. Orta gelirli insanların bile yemek alacak paraları olmuyor. Bu sebepten bir an önce erken seçim yapılıp, halkın derdine derman olunmalı.

akif cakir Ana Manşet

BİR KATKISI OLMAZ

Akif ÇAKIR: Seçimin zamanı beklense daha iyi olur. Erken seçim bir katkı sağlamaz diye düşünüyorum. Şu an durumlar hiç iyi değil, hep kötüye gidiyor.

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir