doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey arslan Mega Halı

Erhan Usta’dan Samsunspor Mesajı: ‘Makamlar Geçici, Samsunspor Bakidir’

erhan-ustadan-samsunspor-cikisi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erhan Usta’dan Samsunspor Mesajı: ‘Makamlar Geçici, Samsunspor Bakidir’ İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsunspor taraftarının Demir’e gösterdiği tepkiyi haklı bularak, “Makamlar geçici, Samsunspor bakidir” dedi

ÜLKE GÜNDEMİNE OTURDU

Samsunspor Kongresi’nde dile getirdiği “10 yıllık sözleşme” konusunun tam tersini söylemesi ve sahilde bulunan spor tesislerin kaldıracağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e,Samsunspor taraftarının ardından İYİ Parti Genel Başkan Yadrımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’dan da tepki geldi. Tepkileri haklı bulan Usta, makamların geçici Samsunspor’un ise baki olduğunu belirterek, “Kıymetli Samsunlu hemşerilerim, biliyorum Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı’nın yaptıkları canınızı sıkıyor ve haklı olarak sitem ediyorsunuz. Bir Samsunspor taraftarı olarak tribünlerde, bu şehrin çocuğu ve milletvekili olarak, gerek meclis kürsüsünden, gerekse verdiğim önergelerle sevdamız olan armaya sahip çıktım ve çıkmaya devam edeceğim. Sizler de Samsun’a ve Samsunspor’a yapılan yanlışlara karşı en ağır cezayı #MustafaDemirİstifa hashtagı ile ülke gündemine oturtarak verdiniz” diye konuştu.

VAHİM DURUM

Usta, “Bir belediye başkanı için, koca bir şehrin istifasını istemesi kadar vahim bir durum yoktur. Belediye Başkanı Samsun’a hizmet edip bir parça da olsa halkın gözünde değer kazanmayı tercih etmek yerine, adeta intikam alırcasına bir daha oturamayacağını bildiği o koltuğun tadını kendi çapında çıkarmaya çalışmaktadır. Makamlar geçicidir fakat Samsunspor bakidir” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir