doğa yataks cemre
5s akın Mega Halı

Enver Yücel’den Uğur Okulları’na Ziyaret! ‘Kaliteli Eğitim Herkesin Hakkı’

enve-yucelden-ugur-okullarina-ziyaret
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enver Yücel’den Uğur Okulları’na Ziyaret! ‘Kaliteli Eğitim Herkesin Hakkı’ BAU GLOBAL Başkanı Enver Yücel, Samsun Uğur Okulları’nı ziyaret ederek, kaliteli eğitim vurgusu yaptı

Samsun İlkadım Kampüsü’nde Samsun Uğur Okulları kurucuları Ender Gür, Saadettin Turgut ve okul idarecileri ile bir araya gelen BAU GLOBAL Başkanı Enver Yücel, “Samsun ‘da kurumlarımız büyüyerek yoluna devam ediyor. Hedefimiz 2021-22 eğitim öğretim dönemine daha güçlü girmektir.” diye konuştu.

12 ugur 1 Ana Manşet

EĞİTİMİN GÜVENİLİR LİMANI

Samsun’daki çalışmalar hakkında, kurucular Gür ile Turgut ve okul idarecilerinden bilgi alan Yücel, “54.yılına giren ve Türkiye’de eğitimin güvenilir limanı olan Uğur Okulları ve kurs merkezlerimiz Samsun’da 21 yıldır yoluna güçlü bir şekilde devam ediyor. İki kampüs ve üç kursumuzla Samsun’da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi eğitimi vermeye devam edeceğiz” dedi.

12 ugur 5 Ana Manşet

SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Kaliteli eğitim vurgusu yapan Yücel sözlerine şöyle devam etti: “Kaliteli eğitim herkesin hakkıdır. Bu kaliteli eğitim anlayışını da Samsun’da sürdürmeye devam edeceğiz.”


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir