ESMA YIĞMAN SAMSUN'DA KAYBOLDU 

Edinilen bilgiye göre, Ladik ilçenin kırsal mahallesi olan Küpecik'te ailesiyle birlikte ikamet eden 17 yaşındaki Esma Yığman, 16 Nisan gecesi evinden ayrıldı ve kayıplara karıştı.

KAYBOLDUKTAN BİR GÜN SONRA SAMSUN OTOGARI'NDA GÖRÜLDÜ 

Ailesi kızlarının hayatından endişe ederek bulunması için jandarmadan yardım istedi ve kayıp başvurusunda bulundu. Esma'yı bulmak için jandarma ve polis seferber oldu. Yapılan araştırma sonucu kaybolduktan bir gün sonra Samsun Otogarı'nda görüldüğü tespit edilen Esma'nın daha sonra izini süren jandarma ve polis son olarak Amasya'nın Merzifon ilçesi Merzifon Çorum karayolunda görüldüğünü tespit ederek, görgü şahitlerinin ifadesine başvurdu.

BABA 3 İLÇEDE MEKİK DOKUDU 

Baba Seydahmet Yığman kızının bulunması için Ankara, Çorum ve Samsun arasında adeta mekik dokudu.

VATANDAŞLARA ÇAĞRI 

Acılı aile kızlarının yaşından daha küçük bir görüntüye sahip olduğunu belirterek, başına bir olay gelmeden bulunmasını istediler. Esma Yığman'ı görenlerin ve yerini bilenlerin 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber vermeleri istendi. Kayıp kızı bulma çalışmaları devam ediyor.

İHA

Samsun Tapu Kadastro Müdür Vekili Yılmaz Uzun: " Haklı gururunu yaşıyoruz" Samsun Tapu Kadastro Müdür Vekili Yılmaz Uzun: " Haklı gururunu yaşıyoruz"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.