Bankalar farklı kampanyalarla emekli vatandaşlara promosyon dağıtmaya devam ediyor. Her banka farklı kampanyalar düzenlerken kampanya içeriklerinde birçok seçenek de bulunuyor. Öte yandan en çok promosyonun verildiği bankalar emekli vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu banka ise öyle bir haber duyurdu ki emeklilerin yüzü gülecek. İşte detaylar…

ANINDA 12 BİN 350 LİRA PROMOSYON

En çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Garanti BBVA, yeni promosyon kampanyasını duyurdu. Bankanın yaptığı açıklamaya göre emekli maaşını buraya taşıyan ve 3 yıl kalma sözü verenlere yüksek miktarda promosyon ödemesi yapılacak.

Bankalar kendi aralarında promosyon savaşı verirken Garanti BBVA, bankaya gelen müşterilerine 12 bin 350 lira promosyon vereceğini açıkladı. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir defaya mahsus olarak 29 Ekim ikramiyesi dağıtılacağını ve miktarının ise 5 bin lira olacağını açıklamıştı. Yani emekli vatandaşlar Garanti BBVA bankasına geçiş yaparak hem 12 bin 350 lira promosyon ödemesi alabilir hem de 5 bin lira ikramiye alabilir.

Asgari ücrette zam maratonu başlıyor: İlk toplantı yarın Asgari ücrette zam maratonu başlıyor: İlk toplantı yarın

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.