Haziran ayında, geçtiğimiz aylarda olduğu gibi, bankaların sunduğu güncel fırsatlar araştırılırken, bankalar da otomatik fatura ödeme talimatı kampanyalarına dair bilgilendirme yapmaya devam ediyor.

OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATLARINIZA %20 İNDİRİM

01.06.2024 tarihinden itibaren TEB Kredi Kartları ile 5 yeni fatura ödeme talimatı verip, fatura başına ödeme tutarınızın %20’sini, ayda toplamda 250 TL, yılda toplamda 3.000 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 01.06.2024 tarihinden itibaren TEB Kredi Kartları ile yeni verilecek olan otomatik ödeme fatura talimatları için geçerli olacak.

İndirim kazanabilmek için kampanya kapsamında yeni verilecek olan faturaların tipleri farklı olması gerekiyor. (Elektrik, su, doğalgaz, telekomünikasyon vb.)

Fatura başına en fazla 50 TL, ayda toplamda 250 TL kazanılabiliyor.

Kampanya kapsamında yılda en fazla 3.000 TL indirim kazanılabiliyor.

Vadesiz Hesap’tan verilen otomatik fatura ödemeleri kampanya kapsamında olmayacak.

İndirimin yansıtılacağı TEB Kredi Kartının işlem tarihinde açık olması gerekiyor.

Müşteriler kendi adına kayıtlı olmayan faturalar için de otomatik ödeme talimatı vererek kampanyaya katılım sağlayabiliyor.

Döviz işlemlerinde yeni dönem: Artık zorunlu Döviz işlemlerinde yeni dönem: Artık zorunlu

İndirim kazanılabilmesi için kampanya döneminde verilen otomatik fatura talimatlarının kampanya dönemi içerisinde iptal edilmemiş olması gerekiyor.

Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup, kampanya süresi içerisinde iptal edilerek tekrar verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil olmayacak.

Kampanya kapsamında kazanılan indirim tutarı fatura ödemesinin gerçekleştirildiği ve kampanya koşullarının sağlandığı aydan sonraki ayın ilk haftasında kart hareketlerine (dönem içine ) yansıtılacak.

İlk ay fatura talimatı verip koşulları sağlayan ancak ilk ay faturası otomatik ödenemeyen müşteriler için fatura talimatı iptal edilmediği sürece kampanya dönemi kapsamındaki sonraki aylarda da kontrol devam edecek.

İndirim yapılabilmesi için otomatik ödeme talimatının belirtilen dönemlerde kredi kartından otomatik olarak ödenmesi gerekiyor.

Ticari kartlar ve sade kartlar kampanyaya dahil edildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: kamu son haber