TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi yarın Ankara'da toplanacak

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD)'nin Yüksek İstişare Konseyi, yarın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katılımıyla Ankara’da toplanacak. Ankara Sheraton Oteli'nde saat 10.00’da başlayacak toplantının açılış konuşmalarını...

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi yarın Ankara'da toplanacak
banner1314
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD)'nin Yüksek İstişare Konseyi, yarın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katılımıyla Ankara’da toplanacak.

Ankara Sheraton Oteli'nde saat 10.00’da başlayacak toplantının açılış konuşmalarını TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Erkut Yücaoğlu ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz gerçekleştirecek. Daha sonra toplantının onur konuğu olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, katılımcılara hitap edecek.

Toplantıda; KONDA Araştırma ve Danışmanlık Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Tarhan Erdem ve Genel Müdürü Bekir Ağırdır, siyaset sosyolojisi ve seçmen davranışları konulu bir sunum gerçekleştirecek. ABD Merkez Bankası’nda görev almış, Avrupa Merkez Bankası ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda önemli araştırma projelerini yürütmüş Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Refet Gürkaynak da küresel krizden çıkış dinamiklerini ve küresel iktisadi gelişmelerin Türkiye ekonomisine etkileri üzerine değerlendirmelerde bulunacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300