Hilas Otel

Çelik İnşaat

Emeklilere ek ödeme...

Memurlara verilen aile yardımının emeklilere de ödenmesi masaya geliyor. Memur sendikaları ile Türkiye Emekliler Derneği konuyu gündeme taşıdı. Memurlara olduğu gibi emeklilere de aile yardımı yapılması halinde aylık 344 TL'lik ek bir gelir olacak. 

Emeklilere ek ödeme...
banner1311

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da yoğun bir çalışma içine giren Türkiye Emekliler Derneği Erzurum Şube Başkanı Ahmet Degen, emekliler promosyon, ikramiye, ek ödeme gibi uygulamalar sayesinde ek gelir elde elebilirken, bunlara bir yenisinin eklenmesi için yoğun çaba içinde olduklarını ifade etti. 

Başkan Degen, Türkiye Emekliler Derneği'nin, “Kamu çalışanlarına ödenen aile yardımını, tüm emeklilere de aile yardımı desteği olarak getirilsin” çağrısını yineledi. Emeklilerim maaşlarında iyileştirme yapılmasını beklediklerini dile getiren Ahmet Degen, “Genel merkezimiz ile yaptığımız yoğun temas ve istişarelerden sonra üyelerimizi maddi anlamda rahatlatacak ek ödenek için genel başkanımız Kazım Ergün sıkı bir şekilde çalışıyor. Beklentimiz sadece ek ödenek değil tabi ki, İntibak zamlarının da takipçisiyiz. Bu konuda da Genel Merkezimiz ve Şube Başkanları olarak gerek Türkiye büyük millet meclisinde ve gerekse bakanlıklar nezdinde temaslarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300