banner1317

Çalışan kadınlar için tesettür kıyafetler

Tesettür giyimin önde gelen aktörlerinden Tekbir’in yeni markası Esra Tekbir’in İlkbahar-Yaz Koleksiyonu çalışan kadınlara hitap ediyor.Creative Director Veysi Demir ile Esra Karaduman Uzun’un önderlik ettiği bir ekip tarafından ortaya koyulan...

Çalışan kadınlar için tesettür kıyafetler
banner1314
Tesettür giyimin önde gelen aktörlerinden Tekbir’in yeni markası Esra Tekbir’in İlkbahar-Yaz Koleksiyonu çalışan kadınlara hitap ediyor.


Creative Director Veysi Demir ile Esra Karaduman Uzun’un önderlik ettiği bir ekip tarafından ortaya koyulan koleksiyonda Akdeniz ve Tropikal temalardan ilham alındı. Esra Tekbir markalı ürünler şu an Tekbir’in satış noktalarında.


İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile ilgili açıklamalarda bulunan Esra Karaduman Uzun, Akdeniz temasının mavi, lacivert ve beyaz tonları; Tropikal temanın turuncu ve sarı renkleri içerdiğini belirtti. Turuncu ve sarı renklerin dinamik olduğunu ve Rio Karnavalı’nı anımsattığını dile getirdi.

Uzun, “Tekbir'in yeni markası Esra Tekbir ile 30 parçalık koleksiyon ortaya koyduk. Daha çok çalışan bayanı ele alarak koleksiyonu ortaya koyduk. Burada takım ön planda. Yine davetler için kullanılacak bluz ve ceketlerimiz bulunuyor.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308