banner1320

Alfemo, Milano'dan beş anlaşmayla döndü

Dünya mobilya sektörüne yön veren Uluslararası Milano Mobilya Fuarı’nda özgün tasarımları ve yeni çocuk markası Kids&Teens ile göz dolduran Alfemo, beş anlaşmayla döndü. Profesyonel ziyaretçileri dünyaca ünlü pek çok markayla aynı...

Alfemo, Milano'dan beş anlaşmayla döndü
banner1314
Dünya mobilya sektörüne yön veren Uluslararası Milano Mobilya Fuarı’nda özgün tasarımları ve yeni çocuk markası Kids&Teens ile göz dolduran Alfemo, beş anlaşmayla döndü. Profesyonel ziyaretçileri dünyaca ünlü pek çok markayla aynı platformda buluşturan fuara, hem koleksiyonlarını tanıtan ana standı hem de Kids&Teens’e özel standıyla katıldı.

Fuarı değerlendiren Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, “Bu yıl üçüncü kez katıldığımız fuarı başarıyla tamamladık ve beş yeni anlaşmaya imza attık. Mobilya endüstrisi ve markalarının en kıymetli vitrini olarak kabul ettiğimiz Milano’da ürünlerimizin kabul görmesi, tasarımlarımızın beğenilmesi bizi oldukça memnun etti. Bugün geldiğimiz noktada, Türk tasarımlarının da dünya ölçeğinde söz sahibi olabileceğini göstermiş olduk. Almanya, İtalya gibi mobilya endüstrisine yön veren ülkelerden biri olmak, artık bizler için bir hayal değil.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300