doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

EDHO İle İlgili Son Gelişmeler! Neden Yayınlanmadı?

EDHO-İle-İlgili-Son-Gelişmeler!-Neden-Yayınlanmadı
Daha Fazla Göster

EDHO İle İlgili Son Gelişmeler! Neden Yayınlanmadı?  Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, hayranlarını şaşırttı. Geçtiğimiz hafta 200. bölüm fragmanı yayınlanan EDHO’nun 26 Ekim Salı günü ekranlarda olacağı duyurulmuştu ancak dizinin sıkı takipçileri kötü sürprizle karşılaştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı heyecanla bekleyen diziseverler, yeni bölümün yayınlanması nedeniyle çileden çıktı ve tepkilerini sosyal medya üzerinden sert bir şekilde dile getirdi.

 

200’ÜNCÜ BÖLÜMDE KÖTÜ SÜPRİZ
Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Can Gürzap’ın oynadığı 199. bölümü ile sezon finali yapan  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 200. bölüm fragmanı günler öncesinden ekranlara gelmiş, 26 Ekim Salı akşamı yeni bölümün ATV ekranlarında olacağı duyurulmuştu. Yeni sezon ilk bölümünü bekleyen izleyiciler kötü bir sürpriz yaşadı.

 

 

TWİTTER’DE GÜNDEM OLDU
ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonunun ilk bölümünü bekleyen izleyiciler, dizinin yayınlanmadığını görünce şaşkınlığa uğradı.
Sosyal medya hesabından diziyle ilgili tanıtımı kaldıran ATV ise yorumları sınırlandırdı. Bu gelişmenin ardından birçok izleyici arama motorunda EDHO neden yok? EDHO yayından kaldırıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm neden yayınlanmıyor ? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. EDHO Twitter’de de TT listesinin ilk sırasına yükseldi.

EDHO Ile Ilgili Son Gelismeler Neden Yayinlanmadi1 Güncel

 

RESMİ BİR AÇIKLAMA GELMEDİ
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon son bölümünün yayınlanmamasıyla ilgili ne kanaldan ne de dizinin yapım şirketinden resmi bir açıklama geldi.

BABA PARASI FİLMİ YAYINLANDI
ATV’nin günlerdir tanıtımını yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için ekranlarının karşısına geçenler, başrolünü Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın oynadığı Baba Parası filmiyle karşılaştı.

FARKLI KANAL İDDİASI VARDI
Geçtiğimiz günlerde diziseverlerin ilgiliyle takip ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili farklı bir kanala geçeceği iddia edilmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir