Hilas Otel

Çelik İnşaat

Hamile kadına kurşun yağdırdı!

Amerika'da bir polis memuru, gözaltına almak istediği hamile kadına önce şok tabancasıyla müdahale etti. Kadın, polise direnirken hamile olduğunu söylese de, şok tabancasını polisin elinden alan kadına polis memuru kurşun yağdırdı. 

Hamile kadına kurşun yağdırdı!
banner1311

Amerika'nın Teksas Eyaleti Baytown şehrinde Garth Caddesi'ndeki Brixyon apartmanının önünde yerel saat ile 22:40 sularında meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre bölgede devriye gezen polis, hakkında gözaltı kararı bulunan 45 yaşındaki kadını tanıyarak durdurup gözaltına almak istedi. Polisin gözaltı uğraşına direnerek cevap veren kadın, 'Hamileyim' diye bağırdı. İlk olarak şok tabancası ile müdahele eden polis memuru, kadını gözaltına alamayınca ve şok tabancasını kadına kaptırınca silahına davrandı. Silahını çıkartan memur, kadına 5 el ateş etti. Gözaltına alınmak isteyen kadın, polisin silahından çıkan kurşunlarla olay yerinde hayatını kaybetti.

'Şuan bana zarar veriyorsun, hamileyim'

Öte yandan, olayla ilgili görüntülerde ve görgü tanıklarının ifadelerinde 45 yaşındaki kadının kendisini gözaltına almaya çalışan polise, 'Sadece yürüyorum, her akşam evime yürüyorum ben' dediği görüldü. Ardından kadınla polisin bir süre boğuştuğu ve polisin şok tabancasıyla kadına müdahale ettiği görülürken, müdahelenin ardından kadının 'Şuan bana zarar veriyorsun' dediği duyuldu. Daha sonra şok tabancasını polisten alıp, polis üzerinde kullanan kadına polisin 5 el ateş ettiği ve kadının ise bundan hemen önce hamileyim dediği duyuluyor.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında uygulanan prosedür gereği, olaya karışan polisin 3 günlük ücretli idari izne ayrılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312