Günün en iğrenç haberi...

Hindistan'dan şok edecek bir haber daha... 10 yaşındaki doğum yapan çocuğun amcaları tarafından tecavüze uğradığı öğrenildi.

Günün en iğrenç haberi...

Olay, Hindistan'ın Şandigar kentinde küçük kızın ailesinin mahkemeye başvurup kürtaj talep etmesiyle bu yılın başlarında uluslararası manşetlerde yer almıştı. 
 
Dava, Hindistan'daki Yüksek Mahkemeye temmuz ayında ulaştıktan sonra hakimler, sekiz doktorun görüşlerine ve kızın muayenesine dayanarak ailenin savunmasını reddetti.
 
Mahkeme, o zamanlar söylenene göre 35 haftalık hamile olan çocuğun gebeliğinin çok ilerlediğine karar verdi. Hakimler aynı zamanda küçük kızın kürtajdan kurtulamayacak kadar genç olduğuna hükmetti.
 
Kürtaj, Hindistan'da 20 haftaya kadar yasal... Bu sürede sonra insanlar, özel koşullar altında verilebilecek bir mahkeme dilekçesiyle kürtaj yaptırabiliyor. 
 
KÜÇÜK KIZ KARNINDAN TAŞ ÇIKARILDIĞINI SANDI
 
Bebek ağustos ayında doğdu, ancak küçük kıza hamile olduğu söylenmedi. Bunun yerine ailesi, karnında alınması gereken bir taş olduğunu söyledi.
 

Kızın anne-babası ilk önce onu bu yılın başlarında kilo almasından endişe edince doktora götürdü. Daha sonra hamile olduğu tespit edildi.
 
AMCALARI YAPTI
 
Çocuk sonunda bir rehberlik toplantısı esnasında amcalarından birinin tecavüzüne uğradığını söyledi. ABD yayın kuruluşu CNN amcanın suçu işlemiş olduğunu itiraf ettiğini bildirdi. 
 
Ancak bebeğin DNA testi yapıldıktan sonra, o amcanın biyolojik baba olmadığı ortaya çıktı. Polis soruşturmayı yeniden açtı.
 
İkinci amca, bir başka rehberlik toplantısında küçük kızdan gelen itiraf sonrasında 19 Eylül'de tutuklandı.
 
Sonraki DNA testi sonucunda bebek ile ikinci amca arasında bir eşleşme olduğu bildirildi.
 
Her iki şüpheli tecavüzcünün yasal gerekçelerle isimleri verilmiyor ve şu anda 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826