Dolar Ne Kadar? 20 Nisan Çarşamba Döviz Fiyatlarında Son Durum Dolar Ne Kadar? 20 Nisan Çarşamba Döviz Fiyatlarında Son Durum Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 20 Nisan Çarşamba 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

20 Nisan Çarşamba günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta anlık değişim gösteren dolarda son durum 20 Nisan Çarşamba (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 20 Nisan Çarşamba dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

20 NİSAN DOLAR VE EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Haftanın üçüncü günü olan 20 Nisan Çarşamba günü, dolar ve euro'nun ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İlgiyle takip edilen dolar bugün kırmızı renkli ve aşağı yönlü ibreyi gösteriyor.

Son kapanışını 14,6417 TL 'den yapan Dolar/TL kuru alış fiyatı 14,655 liradan, satış fiyatı ise 14,6656 liradan işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

%0,40'luk bir değişim yaşayan euro ise bugün aşağı yönlü ibreyi gösteriyor.

Dolar Ne Kadar? 19 Mayıs Perşembe Döviz Fiyatlarında Son Durum Dolar Ne Kadar? 19 Mayıs Perşembe Döviz Fiyatlarında Son Durum

Bir önceki kapanışını 15,7742 TL'den yapan euro şu anda 15,8603 TL alış ve 15,8797 TL satış fiyatına sahip.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.