doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Dikkat Çeken Kare! Yılmaz’a Ambargo Mu?

demır-paylasım
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dikkat Çeken Kare! Yılmaz’a Ambargo Mu? Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, Karaaslan ve Aksu’nun paylaşımının aksine Yusuf Ziya Yılmaz’ın bulunmadığı toplantı fotoğrafını sosyal medyasında paylaşması, kamuoyunda zaman zaman dillendirilen gerginliği adeta su yüzüne çıkardı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan ile İl Başkanı Aksu’nun Ankara’da yapılan toplantı sonrası sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların aksine  Yusuf Ziya Yılmaz’ın bulunmadığı kareyi tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı.

12 y─▒lmaz3 Ana Manşet

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE SAMSUN MİLLETVEKİLİ ÇİĞDEM KARAASLAN’IN PAYLAŞIMI

 

12 y─▒lmaz1 Ana Manşet

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ERSAN AKSU’NUN PAYLAŞIMI

12 y─▒lmaz2 Ana Manşet

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR’İN PAYLAŞIMI

SEÇİM KONUŞULDU
Ankara’da, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Karaaslan ve Kandemir’in yanı sıra Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile milletvekilleri Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı’nın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Başkanı Ersan Aksu, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, 2023 seçimlerini masaya yatırdı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 2023 yılında yapılacak seçimler öncesinde il ve ilçe teşkilatlarının önemsemesi gereken konuları anlattı. Kandemir, koordinasyonun önemine değinerek, teşkilatların buna azami ölçüde dikkat etmesi gerektiğini de vurguladı.

14 y─▒lmaz Ana Manşet 12 y─▒lmaz4 Ana Manşet

AÇIĞA ÇIKARDI
Bu arada, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve İl Başkanı Ersan Aksu,  sosyal medya hesaplarından herkesin bulunduğu toplantının fotoğraflarını paylaşırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, Yusuf Ziya Yılmaz’ın bulunmadığı kareyi tercih etti.  Bu durum, Mustafa Demir’in zaman zaman herkesin içinde açıkça eleştirdiği Yusuf Ziya Yılmaz’a karşı takındığı bu tavır, gerginliği bir kere daha açığa çıkardı.

Merve İLHAN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir