doğa yataks duru
 
5s dikey izosam bilgi

Vali Dağlı, Acıya Ortak Oldu, Programa Soylu’da Katıldı

Dağlı Acıya Ortak Oldu, Programa Soylu'da Katıldı
Daha Fazla Göster

Vali Dağlı, Acıya Ortak Oldu, Programa Soylu’da Katıldı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Sinop’ta yaşanan sel afetinde hayatını kaybeden vatandaşlar adına düzenlenen Mevlid programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte katıldı

WhatsApp Image 2021 09 04 at 18.26.04 3 Samsun

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte, sel afetinde hayatını kaybeden vatandaşlar için Sinop’un Ayancık İlçesi’ndeki Sahil Camii’nde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 18.26.04 Samsun

PROGRAM DÜZENLENDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile birlikte, sel afetinde hayatını kaybeden vatandaşlar için Ayancık Sahil Camii’nde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı. Vali Dağlı, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 18.26.04 2 Samsun

KATILIM GENİŞ OLDU

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından dua edilen mevlide selde ölenlerin yakınlarının yanı sıra, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile vatandaşlar katıldı.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 18.26.04 1 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir